Den dětí

7. 6. 2017

A už je to tadyyyyyyy. Děti se nemohly dočkat tohoto velkého dne. Už týden dopředu hlásily, jaké cirkusové masky si doma chystají, kolik sní zmrzlin a langošů, co všechno by chtěly vyhrát v tombole a my doufáme, že jsme jejich srdíčka nezklamali. Určitě budou mít na tenhle den krásné vzpomínky. Sice nás na začátku přepadla silnější přeháňka :-) ,ale sluníčko na nás nakonec vykouklo a tak jsme si všichni mohli užít krásné odpoledne. Na děti (a samozřejmě i na dospělé :-)) čekaly soutěže, hry, skákací hrad, jízda na koních, malování na obličej, kolotoč a také tombola. Na začátku se nám děti, za doprovodu cirkusové hudby, představily a my jsme tak mohli vidět tu krásu a pestrost všelijakých masek. Bylo vidět, že někteří věnovali přípravě velké množství času. Po slavnostním nástupu se děti s rodiči vydali plnit úkoly, ochutnávat dobroty a užívat si den, který patřil jen těm nejmenším. Škoda, že vše ukončil opět vydatný déšť. Ale věříme, že si to všichni náramně užili a už se těšíme na příští akci. Huráááááááááááááá.